قوانین استفاده از خدمات سایت قیمت

کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت قیمت جهت خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان دارای قوانین زیر می باشد و رعایت آن الزامی است.

1.از درج آگهی نامتعارف مانند فروش یا معرفی کالای قاچاق ،غیرمجاز و سایر کالاها و خدمات غیر قانونی پرهیز نمایید.در صورت درج این نوع آگهی ها از سایت حذف خواهد شد.

2.از درج قیمت های غیرواقعی بپرهیزید.سایت قیمت جهت ارائه به روزترین و واقعی ترین قیمت فعالیت می کند.کارشناسان ما آگهی با قیمت غیر واقعی را تایید نخواهند کرد.

3.جهت رعایت حقوق مشتری و جلوگیری از اتلاف وقت و دریافت بازخوردهای مناسب آگهی ها در اولین لحظات تغییر قیمت کالا و خدماتتان قیمت آن را در سایت تغییر و به روزرسانی نمایید.

4.در زمان ثبت آگهی و تکمیل اطلاعات تماس پروفایلتان آدرس و تلفن واقعی درج کنید و در صورت تغییر آدرس و شماره تلفن ، درسایت آن را تغییر دهید.

5.کاربرانی که از طریق آگهی ها اقدام به خرید کالا و خدمات می کنند قبل از هر گونه اقدامی از واقعی بودن آدرس و تلفن ها مطمئن شوند و تا تحویل کالا ،خدمات پرداختی و واریزی انجام ندهند.

6.سایت قیمت در قبال درستی و نادرستی اطلاعات و آگهی های درج شده توسط کاربران مسئول نمی باشد. و در هر خرید یا فروشی نیاز به توجه و تحقیق شما می باشد.ولی در جهت رفاه حال کاربران و بازدید کنندگان عزیز هر نوع خدمتی در جهت احقاق حق شما انجام خواهد شد.

7.در هر وضعیت و هر مرحله ای شما می توانید با اپراتورها و مشاورین در ارتباط باشید .از طریق صفحه تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

8.قبل از هر واریز نقدی برای هر کسی که از طریق سایت قیمت در حال انجام و پیگیری می باشد با ما تماس بگیرید.و یا اگر شخصی از کارمندان و مشاورین ما طلب واریز وجه کرد سریعا به مدیر سایت اطلاع دهید.

قوانین ذکر شده به شما در جهت خرید و استفاده از خدمات کمک خواهد کرد. با تشکر از توجه شما

loader